مدير گردشگري و امور زيارتي سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري شيراز، از اجرايي شدن تورهاي شيراز گردي همزمان با سيزدهمين نمايشگاه گردشگري پارس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سیزدهمین نمایشگاه گردشگری پارس- شیراز و چهاردهمين نمایشگاه ملی صنایع دستی، علي نيري بيان كرد: تلاش ما اين است كه ديدگاه گروههاي مختلف در حوزه گردشگري كه در حوزه اختياراتمان است را به منظور تدوين برنامه‌ها، جويا شويم و در واقع يك بارش فكري عمومي ايجاد شود.

 وي افزود: در اين نمايشگاه فرصتي ايجاد خواهد شد تا فعالان تاسيسات گردشگري، نهادها و سازمان دهندگان اين حوزه اگر پيشنهادي براي بخش گردشگري شهرداري شيراز دارند، ارائه دهند.

مدير گردشگري و امور زيارتي سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري شيراز ادامه داد: تورهاي شيرازگردي با تمركز بر كم شناخته‌هاي شيراز همزمان با برگزاري نمايشگاه اجرايي مي‌شود.

نیری با بیان اینکه همچنين كلياتي براي برنامه‌هاي سال آتي نيز پيش‌بيني شده كه مطرح خواهد شد، گفت: محصولات توليدي حوزه گردشگري نيز در اين نمايشگاه معرفي می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: بخش شيراز شناسي و معرفي اين كلانشهر نيز در اين نمايشگاه پيش‌بيني شده است.

مدير گردشگري و امور زيارتي سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري شيراز، برپایی نمايشگاه عكس اماكن گردشگري را از ديگر برنامه‌هايي عنوان کرد است كه در اين نمايشگاه اجرایی می‌شود و در این خصوص گفت: وجه تمايز اين نمايشگاه با سایر نمايشگاه، انتشار عكس‌هايي است كه برای نخستين بار عكاسان داخلي و خارجي از اماكن گردشگري شيراز گرفته‌اند.

نیری همچنین معرفي فرصت‌هاي سرمايه گذاري شهرداري شيراز در حوزه گردشگري را از دیگر برنامه‌هایی اعلام کرد که برای سیزدهمین نمایشگاه گردشگری پارس پیش‌بینی شده است.

روابط عمومی نمایشگاه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *