مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های فارس گفت: معرفی جاذبه‌ها و هدفمند شدن صنعت گردشگری را در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی پارس دنبال خواهیم کرد.

 به گزارش روابط عمومی سیزدهمین نمایشگاه گردشگری پارس و چهاردهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی، سید علي سيد نصيري با بیان اینکه فارس، استاني گردشگر پذير است، گفت: از هر منظر بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که بیشترین امکانات گردشگری در فارس وجود دارد.

وی با بیان اینکه حتي كمترين آلودگي كشور هم مربوط به اين استان و کلان‌شهر شیراز است، افزود: فارس و شیراز، یکی از پایه‌های تاریخی ایران است همانطور که از نظر مذهبی هم شیراز عنوان سومین حرم اهل بیت(ع) را دارد و همچنین بیشترین بقاع متبرکه در فارس و شیراز وجود دارد و در زمینه شعر و ادب هم شیراز با وجود دو شاعر بزرگ سعدی و حافظ سرآمد است.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های فارس ادامه داد: شیراز با داشتن هتل‌ها و اقامت‌گاه‌ها، بستر خوبی در زمینه گردشگری ایجاد کرده و از طرفی مردم با فرهنگ آن هم نشان داده‌اند که مهمان‌پذیر و مهمان دوست هستند.

سید نصیری افزود: از آنجا که سهامدار عامه شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی و هم سهامدار شرکت گردشگری هستیم، کمک به صنعت گردشگری را از وظایف خود می‌دانیم و برای درآمد پایدار در صنعت گردشگری تلاش می‌کنیم، چرا که صنعت گردشگری از صنعت نفت و دیگر صنایع در دنیا پیشی گرفته است.

وی ادامه داد: معرفی جاذبه‌ها و هدفمند شدن صنعت گردشگری را در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی پارس دنبال خواهیم کرد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های فارس خاطرنشان کرد: به سهم خود دین مان را با ایجاد ایده‌های نو و رونق کسب و کار در نمایشگاه گردشگری پارس ادا خواهیم کرد.

سیدنصیری تصریح کرد: یکی دیگر از زمینه‌های گردشگری در شیراز، توریسم درمانی و گردشگری سلامت با وجود بیمارستان‌های مجهز و پزشکان ماهر و حاذق است و از طرفی با توجه به نزدیکی شیراز با برخی از کشورهای همجوار چون عمان و همچنین عراق که کشوری شیعه ای است می توانیم در این زمینه خدمت دهی کنیم که لازمه معرفی تمامی ظرفیت های حوزه های مختلف گردشگری و صنایع دستی در استان برگزاری یک نمایشگاه است که این ظرفیت ها را ارائه و معرفی کنیم.

روابط عمومی نمایشگاه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *