پس از رونمایی پوستر سیزدهمین نمایشگاه گردشگری پارس و چهاردهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی شیراز، پایگاه الکترونیک این دو نمایشگاه از امروز یکم آذرماه به نشانی www.shirazite.com قابل دسترسی علاقمندان است.

به گزارش ایلنا، دبیر سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری پارس و چهاردهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی در تشریح جزییات این خبر بیان کرد: همه فعالان حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با مراجعه به نشانی www.shirazite.com می‌توانند ضمن مطالعه اخبار و رویدادهای نمایشگاه، قوانین و مقررات، جدول زمانبندی، اهداف نمایشگاه، رویکردهای نمایشگاه و بررسی فرم‌های ثبت نام، درخواست فضای نمایشگاهی مورد نظر خود را از طریق پایگاه الکترونیک یاد شده دریافت و به نشانی پست الکترونیک نمایشگاه(info@shirazite.com) ارسال کنند.

 مقدسی با بیان اینکه برای نخستین بار پایگاه الکترونیک برای نمایشگاه گردشگری شیراز راه اندازی شده است ادامه داد: طبق بررسی های انجام شده نمایشگاه های تخصصی گردشگری و صنایع دستی سال های گذشته در شیراز فاقد پایگاه الکترونیک بودند و هم اکنون برای نخستین بار این پایگاه فعال شده و به بهره برداری رسیده است.

وی افزود: خدمات پیش‌بینی شده برای حضور میهمانان خارجی و بسته حامیان نمایشگاه(اسپانسری) در این پایگاه قابل مشاهده است.

مقدسی اضافه کرد: با توجه به رویکرد سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری پارس، برنامه‌های علمی و رویدادی، جزییات نشست‌های تخصصی و کارگاههای برخط نیز قابل مشاهده است.

دبیر سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری پارس و چهاردهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی با بیان اینکه در بخش دیگری از این پایگاه، فضای مسقف نمایشگاهی به همراه امکانات، شرایط و نقشه غرفه‌ها قابل مشاهده و انتخاب است، گفت: متقاضیان می‌توانند از این طریق نسبت به درخواست فضای نمایشگاهی اقدام کنند.

وی افزود: همچنین در بخشی از این پایگاه الکترونیک روزشمار برگزاری نمایشگاه بر مبنای روز، ساعت، دقیقه و ثانیه بارگزاری شده است.

به گفته مقدسی، در قسمت گالری تصاویر، جلوه‌های زیبایی از نمایشگاههای قبلی نمایش داده شده است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه ورود به بازارهای خارجی و نوظهور از محورهای اصلی نمایشگاه هست، لذا این پایگاه الکترونیک به صورت دو زبانه(فارسی و انگلیسی) طراحی شده است.

دبیر سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری پارس و چهاردهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی در خاتمه یادآور شد: ثبت نام علاقمندان برای حضور در نمایشگاه از طریق وبسایت ذکر شده از امروز یکم آذرماه آغاز شده و تا یکم دی‌ماه ادامه دارد.

گفتنی است سیزدهمین نمایشگاه گردشگری پارس وچهاردهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی شیراز از سیزدهم تا شانزدهم دی ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس شهرک گلستان برپا است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *